תועלות עסקיות וארגוניות

נגישות האתר היא מצב שבו כולם מנצחים, win-win situation – יותר גולשים, יותר עסקים, עלוּיות תפעול נמוכות יותר ותדמית ארגונית מעולה.

ROI החזר ההשקעה מובטח!

הנגשת אתרים אינה רק צעד ערכי-מוסרי, היא גם צעד עסקי חכם מאין כמוהו. אתר נגיש מאפשר גישה ליותר גולשים, נגיש יותר למנועי חיפוש ונוח יותר לכלל המשתמשים, על כן, הנגשת האתר תביא באופן ישיר להגדלת כמות הגולשים באתר ובכך תקטין את העלויות התפעוליות של הארגון ותשפר את תדמיתו.

הַגדילו את מספר הגולשים הפוטנציאלים שלכם ב-25% עד 62%

מוגבלות בשימושי מחשב ואינטרנט היא נחלתם של רבים. על פי מחקר של חברת מיקרוסופט 25% ממשתמשי המחשב זקוקים לטכנולוגיה נגישה ועוד 37% נהנים מטכנולוגיה נגישה. כלומר, 62% מהגולשים מפיקים תועלת מאתר נגיש. אם שאלתם את עצמכם מדוע יש "זליגה" של גולשים מן האתר שלכם, הרי לכם אחת התשובות.

הַגדילו את מספר הכניסות לאתר ב-10% עד 30%

מנועי חיפוש מעדיפים באופן ברור אתרים נגישים. הסיבה לכך היא שמנועי חיפוש הם בעצם עיוורים. יש התאמה גבוהה מאוד בין ההנחיות לקידום אתרים במנועי חיפוש (SEO) לבין הנחיות הנגישות לאינטרנט. על כן, הנגשת האתר מביאה לעלייה משמעותית במספר הגולשים המגיעים באמצעות מנועי החיפוש.

הַגדילו את נפח הפעילות באתר

אתר נגיש הוא אתר בעל רמת שימושיות גבוהה – הוא מאורגן באופן ברור, כולל כותרות ברורות, מבנה נכון של תכנים, הסברים, הנחיות ברורות למילוי טפסים, הודעות שגיאה איכותיות ועוד. ככל שרמת השימושיות של האתר גבוהה יותר, כך יעדיפו המשתמשים לקבל מידע ושירותים דווקא ממנו. נפח פעילות גבוה באתר פירושו פעילות עסקית רחבה יותר והפחתה של עלויות תפעול בערוצי שירות אחרים.

הַפחיתו את עלויות התפעול

ככל שגדֵל מספר האנשים המגיעים לאתר ומקבלים באמצעותו מידע ושירות, כך פוחתות הוצאות התפעול של החברה או הארגון. עלות מתן שירות ומידע באמצעות האינטרנט היא כ-10% בלבד מעלות השירות הפרונטלי והטלפוני.

הַגדילו את מספר הכניסות ממכשירים סלולרים, ממכשירי כף יד ומדפדפנים

אתר נגיש הוא אתר המקפיד על כתיבת קוד סטנדרטית. לפיכך, הוא נגיש לא רק לאנשים עם מוגבלות, אלא גם לאמצעי גלישה שונים. אתר נגיש יתפקד וייראה היטב בדפדפנים מסוגים שונים, בכלל זה דפדפנים של מכשירי טלפון סלולרים ומכשירי כף יד. בעולם שבו החיבור לאינטרנט נעשה מכל מקום, והשימוש ברשת נעשה בכל זמן, כדאי גם לכם להיות שם.

שַפּרו את תדמית הארגון

הידעת? על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כל אדם חמישי בישראל מטפל בבן משפחה עם מוגבלות.

ארגונים רבים עוסקים במעורבות חברתית ופעילות חברתית מתוך תפיסה תדמיתית וחברתית. עשייה חברתית היא בראש ובראשונה פתיחת דלתות לארגון שלך ולאתר שלך. אנשים עם מוגבלות, כמו גם בני משפחה וחברים העֵרים לקשיי הנגישות של קרוביהם, מעריכים מאוד ארגונים המנגישים את השירותים והמידע שלהם לאנשים עם מוגבלות. אל תפספסו אותם…