3 רכישת חבילת הקולות Vocalizer for NVDA

על מנת ש NVDA תתמוך בהקראה בשפה העברית, יש להתקין חבילת קולות שהם למעשה מנועי דיבור עבור השפה העברית. חברת Tiflotecnia  פיתחה חבילת תוספים עבור NVDA הניתנים להוספה כתוספים. חבילת הקולות תפעל רק כשתוכנת NVDA פועלת ברקע והם אינם ניתנים לשימוש (לפחות בעת כתיבת מסמך זה) על ידי תוכנות אחרות המסייעות בהקראה.

רכישת חבילת הקולות של Vocalizer expressive

ניתן לרכוש את חבילת הקולות לתוכנת NVDA אצל המשווקים המורשים בישראל. בנוסף, ניתן לרכוש את חבילת הקולות באופן מקוון מאתר Tiflotecnia. בעת רכישת רישיון לחבילת הקולות תקבלו 3 אקטיבציות. פירוש הדבר שתוכלו להתקין את התוכנה על שלושה מחשבים שונים שבבעלותכם. ניתן לרכוש אקטיבציות נוספות עבור כל רישיון.

פתיחת חשבון באתר Tiflotecnia

  • באתר Tiflotecnia יש להיכנס לקישור Sign Up בכדי ליצור חשבון על מנת שניתן יהיה לבצע רכישה של חבילת הקולות.
  • כתובת המייל והסיסמא שתזינו ישמשו אתכם כשם משתמש וסיסמא גם לצורך ביצוע האקטיבציה לרישיון – כפי שיוסבר בהמשך.
  • בסיום הליך ההרשמה תתקבל הודעת דוא"ל (מאת noreply עם שורת הנושא [Vocalizer for NVDA] Instructions for Enabling Your \s account‏) עם הנחיות לצורך הליך השלמת הרישום. מומלץ להשלים את הליך ההרשמה והפעלת החשבון סמוך ביותר למועד ההרשמה. אם לא התקבלה הודעת דוא"ל בתיבת הדואר הנכנס – יש לבדוק בתיבת הספאם.
  • הודעת הדוא"ל תכלול קישור שלחיצה עליו תבצע הפעלה לחשבון עם הכניסה לקישור תופיע ההודעה Your name, your account is now enabled. You may now log-in. לאחר מכן יש לבצע כניסה לחשבון מאותו עמוד על ידי הזנת כתובת הדוא"ל והסיסמא באמצעותה נרשמתם.

רכישת רישיון ל Vocalizer for NVDA.

  • עם טעינת העמוד תתבקשו להזין קוד אקטיבציה לרישיון שרכשתם. במידה ולא רכשתם רישיון ניתן להתחיל בהליך הרכישה על ידי לחיצה על הקישורBuy Now.
  • בעמוד הבא תתבקשו לבחור במקור דרכו תרצו לבצע את הרכישה. במידה וברצונכם לבצע רכישה מקוונת יש לבחור באחד מהקישורים המוצעים שיובילו אתכם לחנויות מקוונות. לדוגמה, ניתן לבצע רכישה של חבילת הקולות של NVDA מהחנות המקוונת At Guys בעמוד המוצר של Vocalizer for NVDA . במידה ומעוניינים לבחון דרכים אחרות לרכישה, ניתן לפנות לרשימת המשווקים המורשים שפורסמה באתר

שימו לב, עליכם לעקוב אחר הוראות ההרשמה והרכישה המקוונות שעשויות להשתנות מעת לעת ובכפוף לשיקולי המשווקים השונים. או ברכישה טלפונית או בהגעה פיזית למקום בו מעוניינים לבצע את הרכישה.

רכישת אקטיבציות נוספות לאותו רישיון

במידה ורכשתם בעבר רישיון לחבילת הקולות של Vocalizer תוכלו לרכוש אקטיבציות נוספות לאותו רישיון בעלות מוזלת. לשם כך יש להיכנס לאחת מהחנויות המקוונות ולבדוק שאכן יש אפשרות לרכישת שדרוג. לדוגמה באתר At guys ניתן לרכוש אקטיבציה נוספת תחת המוצר Vocalizer Voices Upgrade to Latest Version for Existing Users

עודכן בתאריך 24.04.2016 ע"י אילנה בניש