תוספי נגישות ל Mozilla Firefox

התאמות מראה

Stylish

התקנת ערכות נושא לאתרים נבחרים לרבות רשתות חברתיות כמו פייסבוק, יוטיוב, טוויטר, טמבלר ועוד.

Styles Tuner

תוסף המאפשר  התאמה אישית של דפי אינטרנט לשינוי גופן, גודל גופן, צבע טקסט, צבע רקע, צבעי קישורים (שהופעלו ושלא הופעלו). מעצבי אתרים יכולים  להיעזר בתוסף זה בכדי לבחון כיצד  ייראו דפי אינטרנט עם התאמות השונות. הם גם יכולים להעתיק את קוד העיצוב  ולהכניסו לקוד ה CSS באתר.

Theme Font & Size Changer

שינוי גופנים עבור ממשק המשתמש של הדפדפן בתפריטים, תיבות דו שיח, וחלונות בממשק המשתמש (לא באתרי האינטרנט עצמם)

קריאה נוחה יותר ב Mozilla Firefox

Better Reader

מאפשר כניסה למצב קריאה והתאמת גופנים, צבע טקסט, צבע רקע ופריסת קריאה.

Tranquility Reader 2.0  

התוסף מאפשר קריאת דפי אינטרנט ללא הפרעות על ידי הצגת התוכן העיקרי בלבד. ניתן לבצע מגוון התאמות מראה כגון התאמת צבע רקע, צבע גופן, סוג גופן, גודל גופן, יישור ועוד. בנוסף ניתן לטעון דפי אינטרנט לקריאה ממוטבת על ידי לחיצת קליק ימני על הקישור שייפתח בתצוגת קריאה נוחה יותר. כמו כן ניתן לייצא את דף האינטרנט לקריאה במצב Offline.

Textise

מאפשר להפוך כל דף אינטרנט לגרסת טקסט בלבד. התוסף עשוי לסייע לחלק מהאנשים הנעזרים בתוכנות קוראות מסך ובאתרים עמוסים ברכיבים הפוגעים בתפקודם של חלק מקוראי המסכים.

Image Zoom

תוסף המאפשר להגדיל תמונות המופיעות בדפי אינטרנט

Wired-Marker

מתן אפשרות לסמן בהדגשה קטעי טקסט  באתרי אינטרנט.  בגלישה חוזרת באתר, הקטעים שהודגשו יישארו מודגשים.  ניתן לערוך ולשנות הדגשות וצבעים לרבות איפוס ומחיקת כל ההדגשות. התוסף אינו מציג הדגשות במצב של ניגודיות גבוהה כשנעזרים בצבעי ניגודיות גבוהה ששונו ברמת הדפדפן ומערכת ההפעלה.

עודכן ע"י אילנה בניש בתאריך 09.05.2017